Djemtë më të mirë stt Më argëtimi në Gjirin e Tonkinit, historitë më të mira të djalit të FA duhet të mësohen përmendësh.

Dy – jo – dy – Sa kohë ka që kur Valentini ka qëndruar vetëm në shtëpi duke parë filma? Ai shtiret si i qetë nga jashtë, por është padyshim i stresuar nga brenda, apo jo? Por miku im, nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë të largohesh nga jeta e FA. Nuk ka djem të vetmuar, vetëm djem që nuk dinë të flirtojnë. Në artikullin më poshtë, ne ndajmë me ju historitë më të mira të djemve në Facebook. Sigurohuni që ta lëshoni… është mbërthyer. Tani le të eksplorojmë së bashku!

Stt më i mirë i djalit më qesharak në Gjirin e Tonkin

Dua t’i dërgoj mesazh natës, por nuk di çfarë të them? Lërini tregimet më të mira të djemve më poshtë t’ju sugjerojnë shumë ide që janë unike, të çuditshme dhe jashtëzakonisht qesharake. Rruga më e shkurtër drejt zemrës së një vajze është gëzimi, ndaj mos injoroni asnjë sugjerim.

1. Shiko në pasqyrë dhe shiko këtë avatar të pashëm dhe të pashëm, por nuk e di pse qysh në fëmijëri nuk e di si është të kesh një “dashnor”. Pikërisht!

2. Unë të kam ty, kam mua, kam detin blu, rërën e bardhë, diellin por… nuk kemi para prandaj duhet të jemi të ndarë. Zot, si guxon ti…

3. Rruga më e shkurtër për në zemrën e tij është përmes transfuzionit të gjakut.

4. Të lundrosh në newsfeed pa harruar të lëshohesh është një ARTIST, të komentosh është padyshim një artist me MENDJE, por një koment që merr shumë pëlqime është padyshim një artist me VIZION.

5. I gjithë ky muskul… a mjafton për të fituar zemrën tënde???
6. Nëse doni të mos thyeni një premtim, është mirë që të mos thyeni aksidentalisht një premtim ndaj dikujt.

7. Fillimisht, qëllimi im fillestar në jetë nuk ishte dashuria, por që kur të njoha, gjithçka ka ndryshuar. Dashuria ndodh si një gjë e natyrshme. Që atëherë, të dua ty… jo, të dua ty për pjesën tjetër të jetës sime është ajo që dua të bëj më shumë në jetën time. Sot është 22 gusht, dua të të jap jetën time!

8. (Në një kafene) Më falni, a mund të më shqetësoni për një moment. Pyes veten se çfarë mendoni për të qenë vajza më e bukur këtu? (Ajo është padyshim e hutuar, kështu që prit 5 sekonda dhe pastaj vazhdo) Unë jam ulur këtu duke të pritur për ty që nga pasditja, por sigurisht nuk kam parë kurrë një vajzë kaq të mahnitshme sa ti.

Tham Khảo Thêm:  Đề thi học kì 2 môn Hóa lớp 8 TH-THCS Khánh Hòa năm 2020

9. Ndonjëherë për t’u hakmarrë për premtimet e mia, dua vetëm t’u godas me shuplakë atyre që u mungojnë fjalët… por në të vërtetë ata kanë aq shumë fytyra, nuk e di se cilës t’i godas me shuplakë në fund???

10. Nëse ti je në breg, unë do të jem patjetër varka. Nëse doni të jeni dielli, unë do të jem toka që lëviz për ju. Lumturia ime përcaktohet nga ti, bota ime ka ndryshuar përgjithmonë që kur e dija se kishte një vajzë të mrekullueshme si ti në këtë botë.

11.Nëse ka 7 ditë në javë, a mund të më japësh një shans të të dua një herë?

12.Sot është 4 janari (jo 1 prilli), pretendoj se jam i dashuruar.

13. Betohem, premtoj, pohoj: Do të miqësohem aktivisht me 100 miqtë e parë që e pëlqejnë këtë tus.

14. Nuk e prisja që do të kisha një ndikim të tillë, duke bërë që shumë njerëz ta kujtonin atë. Thjesht krijo një llogari në Facebook dhe më bllokove menjëherë. Ariu!

15. Rruga më e shkurtër drejt zemrës së tij është përmes operacionit.

16. Ju nuk e dini se sa i rrezikshëm jeni. Nëse je polic trafiku, do të duhet të vendosësh një rrufe në qiell para derës sime. Për sa kohë që shkoj në rrugë, nuk e di sa njerëz janë të zënë duke parë shtyllën e energjisë.

17. Dje, kur dola në rrugë, u mahnita nga një vajzë e bukur, kështu që humba kujtesën. Unë ende i detyrohem dikujt para, ju lutemi pëlqeni dhe komentoni këtë tus për të më ndihmuar të rikuperoj kujtesën time! =)))

18. Përshëndetje, jeni në anën e NETWORKS? Ah po, ju lutem më ndihmoni se si të postoj TUS gjatë gjithë ditës dhe ende të mos marr 1 LIKE!!!

19. Unë vetëm dua që ju të dini mendimet e mia për dashurinë. Për mua dashuria është një marrëdhënie e paracaktuar, një zakon, një sakrificë, një ndarje dhe simpati, një premtim për të qenë bashkë për gjithë jetën.

20. Ndoshta e gjithë bota po ju kthen shpinën. Postuar në Facebook për një orë dhe ende askush nuk dëshiron të pëlqejë. Çfarë nuk shkon deri tani!

21. Vetëm të jesh me të, qoftë i lumtur apo i trishtuar, është një privilegj. Çdo ditë ai mbledh pak nga pak momentet tona të lumtura. Të jesh gjithmonë me ty dhe të të dua, zemër!

22. Sikur të ishte një vajzë e ulur në pjesën e pasme të makinës tani, do ta pyesja patjetër nëse ishte e ftohtë dhe pastaj do t’i jepja pallton time, do ta pyesja patjetër nëse ishte e lodhur, nëse ishte e lodhur, vetëm mbaju ne. asaj këtë rol.

23. Bota është kaq e madhe, por nuk mund të krahasohet me vajzën në zemrën e tij.

24. Përshëndetje, po pyesja veten për një kohë para se të guxoja të afrohesha dhe të flisja me ju… Në fakt, ju më shikoni shumë si një të njohurin tim. (100% ajo do t’ju thotë personin e gabuar)… Unë mendoj se nuk gaboj, ju jeni tamam si nusja e prindërve të mi.

25. Duke parë në pasqyrë dhe duke parë këtë avatar të pashëm, nuk e kuptoj pse që kur isha fëmijë, nuk e kam ditur se si është të kesh një të dashur. Eshte zemre!!! =)))

26. Nata vjen vetëm. Nëse vetëm dikush do të ishte i interesuar, sa mirë do të ishte të pyeste në inbox.

Tham Khảo Thêm:  Đề thi học kì 2 lớp 5 môn Tin học – TH Nơ Trang Long 2016

27. Zemër, kam një pyetje për të të bërë… Ah… uh… Në fakt, kjo nuk është një pyetje. Dua të them nëse zemra juaj është e ftohtë si akulli, zemra juaj do të jetë një kanaçe Pepsi => ne jemi një çift kaq i përsosur! Shume mire!

28. Të jesh vetëm nga viti në vit, gradualisht i varur nga vetmia!

29. Më pëlqen kjo. Sikur të kisha një të dashur, patjetër do ta provoja këtë me të.

30. Nuk më kujtohet se si është të shijosh kokoshka në kinema. Këto ditë, unë thjesht rri me detyrat e shtëpisë. Tani që kam kohë, kush më kërkon të shkoj kudo më premton se do të vishet mirë.

31. Kam frikë se do të mbytem në këtë vetmi. Kam nevojë për dikë që të më shkruajë për të më njoftuar se nuk jam vetëm.

32. Nëse nuk gabohem, butoni LIKE i Facebook-ut ka probleme. A mundet dikush të më ndihmojë të klikoj një për të parë nëse funksionon.

33. Çdo ditë mbuloj kokën dhe qafën, kështu që nuk di çfarë të bëj në kohën time të lirë. A dëshiron dikush të luajë me mua?

34. Duke parë në pasqyrë dhe duke parë këtë avatar të pashëm dhe të bukur, nuk e kuptoj pse që kur isha i vogël, nuk e di si është të kesh një të dashur.

35.Em! Duket se je një zanë, që të del përpara ditën, të shndërrohesh në yje natën, të shfaqet në ëndrrat e tua. Nuk donte ta mbante më këtë ndjenjë në zemër. A do të bëhesh e dashura ime?

36. Që kur të njoha, kam kaluar shumë kohë duke shkruar për dashurinë. Por tani mendoj se kjo është e kotë, sepse kam një qëllim të ri: të të bëj të lumtur për pjesën tjetër të jetës sime. Jam dakort me ty!

37. Nuk e kuptoj se çfarë do që të të rrijë në kokë gjatë gjithë ditës?

38. Fillimisht, qëllimi fillestar i jetës sime nuk ishte dashuria, por që kur të njoha, gjithçka ka ndryshuar. Pa dashuri të paramenduar, dashuria ndodh si një gjë e natyrshme.

39. Nëse nuk je hajdut, si mund të ma vjedhësh zemrën në një sekondë??? ^^

40. Ti nuk e di sa i rrezikshëm je. Nëse je polic trafiku, do të duhet të vendosësh një rrufe në qiell para derës sime. Për sa kohë që shkoj në rrugë, nuk e di sa njerëz janë të zënë duke parë shtyllën e energjisë.

Kënga më e mirë e djalit të FA duhet të mësohet përmendësh

Nëse ju duhet të vuani jetën e FA vetëm sepse nuk i dini historitë më të mira të djemve më poshtë, është shumë e trishtueshme. Ndaj, përpara se të nisni “fushatën” për të fituar zemrën e saj, studioni me kujdes sugjerimet e mëposhtme.

1. Shiko në pasqyrë dhe shiko këtë avatar të pashëm dhe të pashëm, por nuk e di pse qysh në fëmijëri nuk e di si është të kesh një “dashnor”.

2. I gjithë ky muskul… a mjafton për të fituar zemrën tuaj???
3. Të qenit vetëm nga viti në vit, gradualisht i varur nga vetmia!

4. I dashuri im i ardhshëm, më në fund ke lindur?

5. Në të kaluarën, kam parë shumë filma, kështu që shpesh ëndërroja që në të ardhmen, do të ishte një djalë që do të më mbante në një fletë fluturuese… Por ende…

6. Pasqyrë atje, e bëj këtë pyetje… A mund të gjej një vajzë që më do… Pasqyrë e buzëqeshur: ty mut… Ajo është kaq e bukur, nuk di të dua! =)))

7. Sikur të ishte një vajzë e ulur në pjesën e pasme të makinës për momentin, do ta pyesja patjetër nëse është e ftohtë dhe do t’i jepja një pallto, do ta pyesja patjetër nëse ishte e lodhur, nëse e lodhur, thjesht mbështetuni tek unë. ajo. këtë shpatull.

Tham Khảo Thêm:  Đề kiểm tra lớp 8 môn Toán tháng 9/2019 – THCS Archimedes

8. (Në një kafene) Më falni, a mund të më shqetësoni për një moment. Pyes veten se çfarë mendoni për të qenë vajza më e bukur këtu? (Ajo është padyshim e hutuar, kështu që prit 5 sekonda dhe pastaj vazhdo) Unë jam ulur këtu duke të pritur për ty që nga pasditja, por sigurisht nuk kam parë kurrë një vajzë kaq të mahnitshme sa ti.

9. Nuk më kujtohet se si është të shijosh kokoshka në kinema. Këto ditë, unë thjesht rri me detyrat e shtëpisë. Tani që kam kohë, kush më kërkon të shkoj kudo më premton se do të vishet mirë.

10. Nuk e di nëse mjaftojnë 6 pako për t’ju ftuar të hani një herë?

11. Nëse Bill Gate çdo herë që mendonte për të, do t’i jepte 500 dong, ai me siguri do të prishej deri tani.

12. Ju ndoshta nuk e dini se që nga dita kur rashë në dashuri me ju, isha budalla si një budalla, duke larë dhëmbët me sapun në mëngjes, duke gatuar oriz me një tenxhere me krunde derri pasdite… si isha. Është vetëm sepse më mungon.

13. Le të mësojmë për gjinitë e njëri-tjetrit. Nese je femer kliko like me doren e djathte, nese je mashkull kliko like me doren e majte, nese je gjinia e trete mos ngurroni te hidhni haha.

Nëse ky 14.Tus merr mijëra pëlqime, unë patjetër do të jem topless në fletën e përgjigjeve.

15. Ditën e parë që u takuam, ra shi dhe stuhi, por për fat të mirë ne ende pamë njëri-tjetrin.

16. Çdo ditë mbuloj gjithmonë kokën dhe qafën, kështu që nuk di çfarë të bëj në kohën time të lirë. A dëshiron dikush të luajë me mua?

17. Nëse nuk jam hajdut, si mund ta vjedh zemrën tënde në një pjesë të sekondës?

18. Kanë kaluar shumë netë… qëndro gjithë natën zgjuar vetëm për të kujtuar një vajzë… nuk i di përgjithmonë ndjenjat e saj.

19. Fillimisht, qëllimi fillestar i jetës sime nuk ishte dashuria, por që kur të njoha, gjithçka ka ndryshuar. Pa dashuri të paramenduar, dashuria ndodh si një gjë e natyrshme.

20. Le të mësojmë për gjininë e njëri-tjetrit. Nese je femer kliko like me doren e djathte, nese je mashkull kliko like me doren e majte, nese je gjinia e trete mos ngurroni te hidhni haha.

Kështu në artikullin e fundit ju kemi dërguar një koleksion me fotot më të bukura të djemve që asnjë FA nuk mund t’i injorojë. Hajde, mëso me kujdes dhe zbatoje sot, ndoshta ajo do të “futet” më herët se sa ishte planifikuar!

  • Shiko me shume: [TOP LIST] 1234+ Stt ose shkurt për moshën madhore në një gjendje të vetmuar

Gjëra të mira –

  • [TOP LIST] 1234+ Stt ose shkurt për t’u rritur vetëm

  • Grup 999+ Stt që e duan jetën, humorin, nuk qeshin, nuk marrin para

  • LIST 555+ Stt rreth trëndafilave që simbolizojnë dashurinë e përjetshme

  • [SIÊU HOT] 1001+ ese të famshme në anglisht për jetën

  • [HOT] 111+ Stt i uron të dashuruarit lumturi kur ndahet nga më prekësit

  • Një grup i bukur 99+ Stt për jetën e vajzave, të lumtura dhe të trishtuara

  • CHECK 666+ Stt Të dua shumë koncize dhe prekëse