Top 10 Bàn phím chơi game tốt nhất giá dưới 1 triệu đồng

Rate this post

Tastierë mekanike lojrash DAREU EK87

Tastierë mekanike lojrash DAREU EK87 ka një paraqitje standarde ANSI (paraqitje kyçe), shumë e përshtatshme për t’u mësuar, duke përdorur dhe zëvendësuar tastierë sipas dëshirës. Këllëf klasik dhe i qëndrueshëm i tastierës. Lartësia e tastës sipas standardit OEM. Predha me një sipërfaqe të përafërt, e lëmuar përreth është sa e fortë dhe luksoze. Tastiera mekanike DAREU EK87 Gaming jep një ndjesi vërtet të papritur, çelësat janë shumë të mirë në gamën e parave, veçanërisht çelësat e mëdhenj si Enter, Space ne ndihemi shumë të qetë dhe të ekuilibruar. Tastiera është e ndërtuar fort, kështu që kur shkruani është e lehtë të shihet soliditeti i nevojshëm, jo ​​’i kërcitshëm’ si shumë produkte të tjera të lira.

Klasifikoni:

 • Çelësi jeshil (me zë të lartë klikimi)
 • Ndërprerës kafe (klikim mesatar)
 • Çelës i kuq (lloji jo trokit)

Çmimi referencë: 519 000 VND

Lidhja për të blerë: shopee.vn/Keyboard-Mechanical-Gaming-DAREU-EK87-Black-Black-(Multi-Led-Blue-Brown-Red-D-switch)-i.201936061.3408121883

Tastierë mekanike lojrash DAREU EK87
Tastierë mekanike lojrash DAREU EK87
Tastierë mekanike lojrash DAREU EK87
Tastierë mekanike lojrash DAREU EK87

Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021

Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021 me plot 104 çelësa standard ANSI. Me një kornizë çelësi super të trashë të bërë nga plastika e fortë me një sipërfaqe të ashpër. Kjo guaskë është super e qëndrueshme dhe duket vërtet e fortë. Cilësia e guaskës së çelësit është plotësisht superiore ndaj çelësave të tjerë mekanikë në gamën e parave. Sistemi i stabilizimit është gjithashtu shumë “dashamirës” nga Cherry për të siguruar qëndrueshmëri dhe stabilitet shumë të lartë, gjë që ndoshta markat e tjera të lira të çelësave mekanikë nuk mund ta bëjnë.


Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021 Me LED të ndezur, është gjithashtu “i pakrahasueshëm” me depërtimin e shkëlqyeshëm të dritës dhe ngjyrën e tastës së tastit, edhe pse fotografia me kapak të dyfishtë të tastierës është e trashë, LED-të në çelësa janë ende jashtëzakonisht të shndritshme pavarësisht se sa të ndritshme janë dritat e dhomës. Paraqitja e dritave led me 7 ngjyra sipas zonës është shumë e zgjuar dhe e bukur. Teli i sinjalit për çelësin është i mbuluar me leckë kundër thyerjes me diametër të madh, jashtëzakonisht të qëndrueshme. Foleja është gjithashtu e veshur me ar dhe ka një filtër zhurmash.

Tham Khảo Thêm:  Giáo án môn Ngữ văn lớp 8 bài 58

Çmimi referencë: 839,000 VND

Lidhja për të blerë: shopee.vn/Keyboard-E-DRA-EK3104-Blue-Switch-Version-2021-(-Original-Genuine-)-i.335460907.5471368133

Tastierë mekanike E-DRA EK3104 Çelës blu
Tastierë mekanike E-DRA EK3104 Çelës blu
Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021
Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021

Tastierë Mekanike DAREU EK87 Pink – Pink

Tastierë Mekanike DAREU EK87 Pink – Pink me një kuti të thjeshtë, nuancë rozë super e bukur. Këllëf plastik i lëmuar në ngjyrë trëndafili të bardhë. Tastiera Tenkeyless është jashtëzakonisht e lehtë për t’u përdorur dhe zëvendëson kapakun e tastierës. Sistemi i shkëlqyer i përmirësuar i ndriçimit LED. Cilësia e tasteve është ajo që e bën tastierën mekanike DAREU EK87 Pink – Pink Gaming superiore ndaj modeleve të tjera kryesore në rangun e çmimeve.

Karakteristikë:

 • Sistemi i ndriçimit PinkLED
 • Tastierë pa çelës
 • Gjatësia e kordonit 1.8 metra
 • Ndërprerës ekskluzive D
 • Mbështet rrotullimin e çelësave N

Çmimi referencë: 589 000 VND

Lidhja për të blerë: shopee.vn/Keyboard-Mechanical-Gaming-DAREU-EK87-Pink-Pink-(PINK-LED-Blue-Brown-Red-D-switch)-i.201936061.3459013837

Tastierë mekanike DAREU EK87 Pink - Pink
Tastierë Mekanike DAREU EK87 Pink – Pink
Tastierë mekanike DAREU EK87 Pink - Pink
Tastierë Mekanike DAREU EK87 Pink – Pink

Tastierë lojërash me tel Logitech G213 Prodigy RGB me madhësi të plotë

Tastierë lojërash me tel Logitech G213 Prodigy RGB me madhësi të plotë Përmban çelësa mekanikë të prerë të personalizuar posaçërisht nga Logitech për të ofruar përgjigje superiore të kontaktit dhe të njëjtin profil të performancës si një tastierë mekanike. G213 përmban pesë zona të dallueshme ndriçimi, secila e personalizueshme nga një gamë prej afërsisht 16.8 milionë ngjyrash dhe nivele të ndryshme ndriçimi për t’iu përshtatur stilit, sistemit ose hapësirës suaj. Teknologjia LIGHTSYNC ofron ndriçim RGB të gjeneratës së ardhshme që sinkronizon ndriçimin dhe profilet e lojës me përmbajtjen tuaj.

Karakteristikë:

 • Dizajn rezistent ndaj derdhjeve
 • Led 16.8 milionë ngjyra të bukura
 • Shkrimi i shpejtë dhe i rehatshëm
 • Karaktere të qarta, të lehta për t’u lexuar

Çmimi referencë: 839 600 VND

Lidhja për të blerë: https://tiki.vn/ban-phim-game-co-day-logitech-g213-prodigy-rgb-membrane-full-size-hang-chinh-hang-p555019.html

Tastiera e plotë e lojës Logitech G213 Prodigy membrane RGB
Tastiera e plotë e lojës Logitech G213 Prodigy membrane RGB
Tastiera e plotë e lojës Logitech G213 Prodigy membrane RGB
Tastiera e plotë e lojës Logitech G213 Prodigy membrane RGB

Tastierë mekanike me çelës FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe

Tastierë mekanike me çelës FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe është një tastierë lojrash me rangun e mesëm me karakteristika të plota anti-ghost, kyçje të çelësave, multi media, efekt led që mahnit përdoruesit e teknologjisë. Shpejtësia e përpunimit të porosive është shumë e shpejtë. Tastiera mekanike e lojërave FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe ka një dizajn dhe ngjyrë jo të ndezur, pa vëmendje. Megjithatë, pika kryesore është sistemi LED me softuer rregullues me shumë efekte lëvizjeje që bien në sy.

Karakteristikë:

 • Lloji i lidhjes: USB 2.0 / 3.0
 • Numri i çelësave: 104 çelësa
 • Drita e prapme: RGB LED – Me rregullim të softuerit
 • Sistemi operativ i përputhshëm: Windows XP/7/8/10; MAC
 • Dimensionet: 450x230x140mm
 • Të gjithë çelësat Anti Ghosting
 • Lloji i çelësit: Çelës blu/kafe

Çmimi i referencës: 729 000 VND

Lidhja e blerjes: shopee.vn/ Mechanical Keyboard-Gaming-FANTECH-MK852-Led-RGB-Blue-Brown-Switch-Product-Brand-Distributor-Genuine-Garranty-12 months-1-change- 1-i.145034624

Tastierë mekanike me çelës FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe
Tastierë mekanike me çelës FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe
Tastierë mekanike me çelës FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe
Tastierë mekanike me çelës FANTECH MK852 LED RGB Blu / Kafe

Tastierë lojrash EDra EK387

Tastierë lojrash EDra EK387 me 87 çelësa me çelës optik reaktiv, të projektuar për të qëndruar pa kontakt metalik. Dizajni minimalist, jo i tepërt me paraqitjen TKL (87 çelësa) për lojtarët që duan rregullsinë ose përdorin në shumë vende të ndryshme. Kapaku i tastierës është një nga pikat e forta të E Dra EK387 në segmentin me kosto të ulët, madje edhe cilësia e hedhjes (stili i trashë me shkrepje të dyfishtë) dhe fonti i printuar më sipër janë gjithashtu mjaft të mira.

Tham Khảo Thêm:  Top game Solitaire miễn phí hay nhất trên smartphone

Karakteristikë:

 • LED ylber me 6 ngjyra me secilën zonë të fiksuar me ngjyra
 • Gjatësia e kabllit të tastierës: 1.6M e mbuluar me leckë parashute. Kordoni ombrellë me lidhje USB
 • Pjesa e poshtme e makinës është mjaft profesionale me kanale dhe kanale gome standarde
 • Pjesa e pjerrët ka gjithashtu 2 hapa shumë mbresëlënës, që zakonisht shfaqen vetëm në modelet e tastierës së nivelit të lartë

Çmimi referencë: 759,000 VND

Lidhja për të blerë: shopee.vn/Keyboard-Gaming-EDra-EK387-Mechanical-For-office-playing-Game-Lights-Led-Wosystem-Keycap-Doubles-i.230537546.4232836619

Tastierë lojrash EDra EK38
Tastierë lojrash EDra EK38
Tastierë lojrash EDra EK38
Tastierë lojrash EDra EK38

Zadez ZMK-530G. Seti i tastierës me valë

Zadez ZMK-530G. Seti i tastierës me valë E krijuar me çelësa të lëvizshëm, me dizajn katror, ​​skaje të drejta dhe qoshe të rrumbullakosura, ngjyra e zezë dhe e argjendtë është po aq luksoze sa një çokollatë e bukur, duke krijuar një theks për zyrën. Krijuar me konstruksion me gërshërë, teknologji Rubber Dome, duke reduktuar udhëtimin e çelësit në 2,3 mm, qëndrueshmëri të çelësit deri në 8 milion goditje, një goditje e përshtatshme dhe e saktë e tastit. Përveç zonës bazë të çelësit, ka gjithashtu një bllok të veçantë numrash për të ndihmuar në përshpejtimin e përpunimit efektiv të detyrave numerike.

Karakteristikë:

 • Tastierë me dizajn chiclete luksoze (cokollate).
 • Tastierë me 104 çelësa funksioni, duke përfshirë një zonë të veçantë të tasteve, printim të qartë me lazer
 • Funksioni i heshtur funksionon jashtëzakonisht i qetë, redukton zhurmën, shtyp butonat majtas dhe djathtas pa shtypur

Çmimi i referencës: 711 000 VND

Lidhja për të blerë: https://www.thegioididong.com/ban-phim/bo-chuot-khong-day-zadez-zmk-530g

Zadez ZMK-530G. Set i tastierës dhe mausit me valë
Zadez ZMK-530G. Set i tastierës dhe mausit me valë
Zadez ZMK-530G. Set i tastierës dhe mausit me valë
Zadez ZMK-530G. Set i tastierës dhe mausit me valë

Tastiera mekanike e lojërave Rapoo V500 Pro Rainbow Backit me tel të zezë

Tastiera mekanike e lojërave Rapoo V500 Pro Rainbow Backit me tel të zezë projektuar në një stil modern. Produkti ka ngjyrë të zezë elegante, dizajn të njohur me përmasa të plota, shumë i përshtatshëm për përdoruesit, duke sjellë një pamje profesionale dhe luksoze në hapësirën e lojrave. E vendosur në tavolinë, rafti është i fortë, jo i rrëshqitshëm, i besueshëm në përdorim.

Karakteristikë:

 • Dizajn i mrekullueshëm, tërheqës me një formë miqësore për lojtarët
 • Tastierë standarde me 104 çelësa bazë
 • Pajisur me 16 milionë ngjyra të ndriçimit LED dhe ndërprerës Rapoo Blue
 • Lidhje e thjeshtë me kabllo nëpërmjet portës direkte USB

Çmimi i referencës: 792 000 VND

Lidhja e blerjes: https://www.thegioididong.com/ban-phim/ban-phim-co-co-day-gaming-rapoo-v500-pro-den

Tastiera mekanike e lojërave Rapoo V500 Pro Rainbow Backit me tel të zezë
Tastiera mekanike e lojërave Rapoo V500 Pro Rainbow Backit me tel të zezë
Tastiera mekanike e lojërave Rapoo V500 Pro Rainbow Backit me tel të zezë
Tastiera mekanike e lojërave Rapoo V500 Pro Rainbow Backit me tel të zezë

Tastierë me valë Logitech K580

Me një dizajn minimalist dhe luksoz me 2 ngjyra të bardha – të zeza, bTastierë me valë Logitech K580 Jashtëzakonisht i përshtatshëm për tavolina nga moderne në klasike, mund të vendoset në çanta të mëdha, valixhe për t’i mbajtur kur udhëtoni, në punë ose në zyrë, shumë komode dhe e thjeshtë. Produkti përfshin një tastierë numerike, 15 çelësa FN për aftësinë për të shtypur, për të luajtur lojëra, për të aksesuar shpejt të dhënat përmes shkurtoreve të thjeshta pa pasur nevojë të lëvizni shumë, për të manipuluar sipas dëshirës. .

Tham Khảo Thêm:  2 Đề thi học kì 2 lớp 8 môn Lịch sử Trường THCS Gia Thụy năm học 2020 – 2021

Karakteristikë:

 • Dizajn i thjeshtë, ultra i hollë, i lehtë për t’u lëvizur
 • Lidhu me valë me marrësin e unifikuar USB ose teknologjinë Bluetooth të Logitech
 • Jetëgjatësia e baterisë deri në 24 muaj, kurseni jetëgjatësinë e baterisë me modalitetin automatik të gjumit
 • Integrimi Easy Switch për të ndërruar me lehtësi hyrjet me 2 pajisje
 • E përputhshme me Windows, MacOS dhe telefonat inteligjentë

Çmimi i referencës: 989,000 VND

Lidhja e blerjes: https://www.thegioididong.com/ban-phim/khong-day-logitech-k580

Tastierë me valë Logitech K580
Tastierë me valë Logitech K580
Tastierë me valë Logitech K580
Tastierë me valë Logitech K580

Set i tastierës dhe mausit me valë ZMK-332 ZADEZ

Set i tastierës dhe mausit me valë ZMK-332 ZADEZ Me një dizajn modern me çelësa të ndarë, tastiera me valë e ZMK-332 është përshtatja e përsosur për vlerën e pajisjeve kompjuterike të nivelit të lartë dhe saktësinë e shtuar të shkrimit. Celës. Tastiera ka 104 çelësa funksioni, duke përfshirë një zonë të veçantë të bllokut të numrave për lehtësi maksimale. Thjesht duhet të lidhni Marrësin në portën USB të kompjuterit tuaj (Windows / MacOS) dhe mund të përdorni menjëherë Kompletin e tastierës dhe miut me valë ZMK-332 pa pasur nevojë të bëni ndonjë instalim tjetër.

Karakteristikë:

 • Dizajn kompakt
 • Diagrami i paraqitjes së çelësave të chiclet
 • Numri i çelësave: 104 çelësa
 • Qëndrueshmëria e çelësit: > 5 milion goditje tastie

Çmimi referencë: 450 000 VND

Lidhja e blerjes: https://tiki.vn/bo-ban-phim-chuot-khong-day-zmk332-zadez-hang-chinh-hang-p46755057.html

Set i tastierës dhe mausit me valë ZMK-332 ZADEZ
Set i tastierës dhe mausit me valë ZMK-332 ZADEZ
Set i tastierës dhe mausit me valë ZMK-332 ZADEZ
Set i tastierës dhe mausit me valë ZMK-332 ZADEZ

Vlerësoni këtë postim

Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021

Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021 me plot 104 çelësa standard ANSI. Me një kornizë çelësi super të trashë të bërë nga plastika e fortë me një sipërfaqe të ashpër. Kjo guaskë është super e qëndrueshme dhe duket vërtet e fortë. Cilësia e guaskës së çelësit është plotësisht superiore ndaj çelësave të tjerë mekanikë në gamën e parave. Sistemi i stabilizimit është gjithashtu shumë “dashamirës” nga Cherry për të siguruar qëndrueshmëri dhe stabilitet shumë të lartë, gjë që ndoshta markat e tjera të lira të çelësave mekanikë nuk mund ta bëjnë.


Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021 Me LED të ndezur, është gjithashtu “i pakrahasueshëm” me depërtimin e shkëlqyeshëm të dritës dhe ngjyrën e tastës së tastit, edhe pse fotografia me kapak të dyfishtë të tastierës është e trashë, LED-të në çelësa janë ende jashtëzakonisht të shndritshme pavarësisht se sa të ndritshme janë dritat e dhomës. Paraqitja e dritave led me 7 ngjyra sipas zonës është shumë e zgjuar dhe e bukur. Teli i sinjalit për çelësin është i mbuluar me leckë kundër thyerjes me diametër të madh, jashtëzakonisht të qëndrueshme. Foleja është gjithashtu e veshur me ar dhe ka një filtër zhurmash.

Çmimi referencë: 839,000 VND

Lidhja për të blerë: shopee.vn/Keyboard-E-DRA-EK3104-Blue-Switch-Version-2021-(-Original-Genuine-)-i.335460907.5471368133

Tastierë mekanike E-DRA EK3104 Çelës blu
Tastierë mekanike E-DRA EK3104 Çelës blu
Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021
Versioni i tastierës mekanike E-DRA EK3104 Blue Switch 2021

Trên đây là bài viết Top 10 Bàn phím chơi game tốt nhất giá dưới 1 triệu đồng của Cà khịa TV web site tổng hợp link xem trực tiếp bóng đá hàng đầu Việt Nam hiện nay.

Related Posts

Củng cố văn Tự sự

A. MỤC TIÊU: HS củng cố kiến ​​thức về văn tự sự, làm bài tập củng cố kiến ​​thức. 5/5 – (88 phiếu bầu) Bài Tổng hợp…

Đề kiểm tra học kì 1 môn Công nghệ lớp 8 năm học 2015 – 2016 trường THCS Minh Tân, Bình Dương

Mục lục Công Nghệ Lớp 8 Kiểm Tra Học Kỳ 1 Đáp án đề thi học kì I Công nghệ lớp 8 Công Nghệ Lớp 8 Kiểm…

Đề thi chọn HSG cấp tỉnh lớp 12 môn Văn Sở GD&ĐT Sơn La năm 2020 – 2021

Mục lục 2021 Ngữ văn lớp 12 Đề thi chọn học sinh giỏi Sở GD&ĐT Sơn La 2021 Ngữ văn lớp 12 Đề thi chọn học sinh…

Viết đoạn văn nêu nhận xét về cách đặt tên chương, tên các phần trong văn bản Thuế máu (trích Bản án chế độ thực dân Pháp của Nguyễn Ái Quốc)

chủ đề: Viết đoạn văn nêu nhận xét về cách đặt tên các chương, mục trong văn bản Thuế máu (trích Bản án chế độ thực dân…

Lập dàn ý “Phân tích bài thơ hầu trời” chi tiết và ngắn gọn

Mục lục Đề bài: Lập dàn ý chi tiết và ngắn gọn của bài “Phân tích bài thơ Lên Trời” Đề bài: Lập dàn ý chi tiết…

Đề kiểm tra 1 tiết lần 2 năm 2017-2018 môn tiếng Anh lớp 12 – THPT Bắc Trà My – Mã đề 216

Đề kiểm tra 1 tiết lần 2 2017-2018 Tiếng Anh lớp 12 – THPT Bắc Trà My – Mã đề 216 Vừa được Cakhia TVcập nhật. Mời…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *