Top 7 Bàn phím không dây chống nước đổ tràn tốt nhất hiện nay

Rate this post

Shumë pajisje Logitech K480

Shumë pajisje Logitech K480 është një tastierë me shumë pajisje që ju lejon të çiftoni deri në 3 pajisje dhe të ndërroni lehtësisht lidhjet midis tyre. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të rrotulloni butonin për të importuar, konvertuar dhe vazhduar të shkruani. Tepër e qëndrueshme dhe me jetëgjatësi të gjatë baterie, kjo tastierë kompakte me shumë detyra është ajo që të gjithë duhet të bëjnë më shumë, kudo.

Me një dizajn të hollë dhe të lehtë, mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që ju nevojitet. K480 me teknologjinë Bluetooth® me valë ju lejon të shkruani në laptop, telefon ose tablet – pa tela, në mënyrë që të mund të kryeni punën kudo. K480 gjithashtu ka Dizajn rezistent ndaj derdhjeve për të përballuar incidente të vogla. Stendat e integruara të telefonit dhe tabletit e mbajnë ekranin tuaj në këndin e duhur në mënyrë që të mund të shikoni ndërsa shkruani. Përshtatet me shumicën e telefonave dhe tabletëve me trashësi deri në 10,5 mm dhe gjerësi 258 mm.


Specifikimet:

 • Përdor bateri AAA, jetëgjatësi 24 muaj
 • Dizajn i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj derdhjeve
 • Përdorni të njëjtin marrës Nano si për miun ashtu edhe për tastierën
 • Bluetooth me valë, diapazoni i lidhjes 10 m
 • E përputhshme: Windows®, macOS, Chrome OS™, Android™, iOS dhe iPadOS

Lidhja origjinale e blerjes: lazada.vn/products/ban-phim-khong-day-bl Bluetooth-logitech-k480-multi-device-da-ket-noi-da-nen-tang-pham-vi-hoat-dong – bluetooth – 10m-i260182677-s365427757.html

Shumë pajisje Logitech K480
Shumë pajisje Logitech K480
Shumë pajisje Logitech K480

Logitech K400 Plus

Tastierë me valë K400 Plus Ndërtuar sipas të njëjtave standarde të cilësisë së lartë që e kanë bërë Logitech liderin global në maus dhe tastierë. Jetëgjatësia deri në 18 muaj e baterisë eliminon telashet e ndryshimeve të shpeshta të baterisë, me shkurtore të përshtatshme për ndezje/fikje dhe teknologji të kursimit të energjisë për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë. Dizajn rezistent ndaj derdhjeve dhe çelësa të qëndrueshëm që ju mbajnë në rrugën e duhur pavarësisht nga rreziku. Tastet e rehatshme, të qeta dhe tastiera e madhe me prekje e bëjnë navigimin të lehtë dhe madje konfigurimi është i shpejtë falë marrësit USB Unifying me plug-and-play.

Logitech K400 Plus me një touchpad të integruar që ju jep kontroll të plotë të kompjuterit tuaj të lidhur me televizorin nga divani juaj. K400 Plus është një tastierë e lëmuar, e lehtë për t’u përdorur, me një tastierë të integruar, plus të gjithë çelësat kryesorë që përdoruesit e Windows® dhe Android™ i njohin dhe i duan. Kompletuar me kontrollet e medias që e bëjnë të shpejtë lundrimin në një televizor të lidhur me PC. Tabela e integruar e gjurmëve bën të shtypni dhe lundroni në të njëjtin vend. Kur përdoret me një televizor të kontrolluar nga PC, K400 e bën më të lehtë navigimin pa pasur nevojë të lidhni një tastierë dhe maus të veçantë (ose të largoheni nga divani). Kështu që ju mund të shikoni video, të shfletoni ueb ose të bisedoni me miqtë pa probleme.

Tham Khảo Thêm:  Top Ảnh Bìa Đẹp Với Những Câu Nói Hay Về Tình Bạn

Specifikimet:

 • Ka një tastierë për të lidhur kompjuterin me televizorin
 • Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 18 muaj
 • Lidhje me valë 2.4 GHz me shpejtësi të lartë
 • Dizajn i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj derdhjeve
 • Marrës jashtëzakonisht i vogël me teknologji Unifying
 • E përputhshme: Windows 7, Windows 8, Windows 10 ose më vonë, Android 7 ose më vonë dhe Chrome OS™

Lidhja origjinale e blerjes: lazada.vn/products/ban-phim-khong-day-logitech-k400-plus-co-touchpad-de-ket-noi-pc-den-tv-nut-media-tuy-chinh- hop- laptop-tv-tablet-i260191299-s365168934.html

Logitech K400 Plus
Logitech K400 Plus
Logitech K400 Plus
Logitech K400 Plus

Multi-Pajisja Logitech K375S

Tastierë Multi-Pajisja Logitech K375S Rregulloni tavolinën tuaj me këtë stendë që kursen hapësirë ​​për telefonin ose tabletin tuaj. Struktura e gomës që nuk rrëshqet e mban të qëndrueshme ekranin e pajisjes tuaj celulare dhe ky dizajn ju lejon të përdorni lehtësisht çelësin e shtëpisë në telefonin ose tabletin tuaj. Tastiera numerike me 10 çelësa ju jep më shumë të dhëna dhe këmba e anuar ju lejon të zgjidhni nga dy kënde të ndryshme shkrimi.


Tastiera me shumë pajisje K375S (K375S me shumë pajisje) ka një dizajn të qëndrueshëm dhe derdhje, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për derdhjen aksidentale të ujit në pajisje. Jetëgjatësia 24-mujore e baterisë plus veçoritë e gjumit dhe ndezjes/fikjes automatike ofrojnë komoditet të zgjatur. Shumëpajisja Logitech K375S lidhet me kompjuterin tuaj me marrësin e vogël Logitech Unifying dhe me telefonin ose tabletin tuaj me teknologjinë Bluetooth® Smart. Wireless K375s mbështet të dyja teknologjitë me aftësinë për të punuar nga distanca deri në 10 metra, përmban transferim të shpejtë të të dhënave, enkriptim me valë dhe pa vonesa ose humbje të lidhjes.


Specifikimet:

 • Dizajn i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj derdhjeve
 • Mbajtës universal i telefonit dhe tabletit
 • Mund të kalojë ndërmjet pajisjeve
 • Protokolli i Unifikuar Logitech (2.4 GHz)
 • Teknologjia inteligjente Bluetooth
 • Kriptimi me valë, 10M. rreze pa tela
 • Bateria: 2 x AAA, jetëgjatësia 24 muaj

Lidhja origjinale e blerjes: lazada.vn/products/bo-ban-phim-khong-day-va-gia-do-logitech-k375s-multi-device-gia-do-phu-hop-moi-dien-thoai- va- may-tinh-bang-cong-hear-bluetooth-smart-cong-hear-unifying-24ghz-pham-en-hoat-dong-10m-i260185682-s364392165.html

Multi-Pajisja Logitech K375S
Multi-Pajisja Logitech K375S
Multi-Pajisja Logitech K375S
Multi-Pajisja Logitech K375S

Logitech K270

Logitech K270 është një tastierë jashtëzakonisht e përshtatshme me valë që e bën punën tuaj të thjeshtë dhe të lehtë. I pajisur me një tastierë numerike dhe të gjitha çelësat e nxehtë që ju nevojiten për të përfunduar punën, është një partner i besueshëm dhe i qëndrueshëm në tryezën tuaj – në shtëpi ose në punë. Në veçanti, ky produkt ka Dizajn rezistent ndaj derdhjeve dhe karakteret e qëndrueshme të bojës ju mbajnë në rrugën e duhur për vitet në vijim, pavarësisht nga rreziqet në biznesin tuaj.

Tastiera me përmasa të plota përfshin një tastierë numerike dhe 8 çelësa kyç të përshtatshëm për futjen dhe navigimin e shpejtë të të dhënave – akses të lehtë në internet, postë elektronike, muzikë dhe më shumë. Këmbët e forta me anim bëjnë të mundur rregullimin e lartësisë së tastierës për t’iu përshtatur preferencave tuaja. Jetëgjatësia e baterisë së Logitech K270 Jetëgjatësia deri në 24 muaj e baterisë eliminon telashet e ndryshimeve të shpeshta të baterisë, me shkurtore të përshtatshme për ndezje/fikje dhe teknologji të kursimit të energjisë për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë.

Tham Khảo Thêm:  Đề thi học kì 1 môn Sinh học lớp 8 trường THCS Lê Hồng Phong năm 2015 – 2016


Specifikimet:

 • Marrës i unifikuar, 2 bateri AAA
 • Lidhje me valë me frekuenca deri në 2.4 GHz
 • Jetëgjatësia e baterisë deri në 24 muaj
 • Tastierë rezistente ndaj derdhjeve
 • Çelësa të qëndrueshëm, me veshje rezistente ndaj rrezeve ultraviolet

Lidhja origjinale e blerjes: lazada.vn/products/ban-phim-khong-day-logitech-k270-den-i260183704-s364388331.html

Logitech K270
Logitech K270
Logitech K270
Logitech K270

Tastierë pa tel Goojodoq Bluetooth

Tastierë pa tel Goojodoq Bluetooth Me një dizajn elegant dhe ultra të hollë, është e lehtë të lëvizësh dhe të marrësh kudo që të duash. Kjo tastierë është edhe më e lehtë se një revistë standarde, kështu që mund ta vendosni në çantën e shpinës ose çantën tuaj për mbajtje të përshtatshme. Përveç kësaj, tastiera ka një funksion touchpad, kështu që tastiera me prekje mund ta kthejë kompjuterin tuaj në një laptop për t’u përdorur pa maus, duke e bërë jetën tuaj të punës më të përshtatshme.

Tastiera përdor një bateri litium të integruar për funksionim të qëndrueshëm dhe funksioni i gjumit automatik kursen energji dhe siguron që të përfitoni sa më shumë nga çdo karikim. Çelësat janë projektuar në formën e një butoni klasik të rrumbullakët, duke i ndihmuar përdoruesit t’i përdorin ato me lehtësi dhe veçanërisht pa bërë zhurma të bezdisshme ose shpërqendruese. Përveç kësaj, Karakteristikë kundër derdhjes Kjo do t’ju japë më shumë qetësi kur derdhni aksidentalisht ujë në makinë.


Specifikimet:

 • Përmasat: 25 x 15 cm
 • Trashësia rreth 4 mm
 • Distanca e funksionimit: 10 m
 • Tastierë rezistente ndaj derdhjeve
 • E përputhshme: Ipad, Laptop, Android, IOS, Windows

Lidhja origjinale e blerjes: shopee.vn/Keyboard-wireless-Bl Bluetooth-Goojodoq-mini-buttons-round-waterproof-for-Ipad-laptop-Android-IOS-Windows-i.166333877.10527902926

Tastierë pa tel Goojodoq Bluetooth
Tastierë pa tel Goojodoq Bluetooth
Tastierë pa tel Goojodoq Bluetooth
Tastierë pa tel Goojodoq Bluetooth

Logitech MK235

Me Logitech MK235, të gjithë çelësat që ju nevojiten, me një strukturë tastiere me madhësi të plotë, tastierë numerike dhe 15 shkurtore të aksesueshme për lundrim të shpejtë dhe futje të të dhënave. Çelësat e lëmuar dhe të lakuar e bëjnë shkrimin të rehatshëm dhe të lehtë. Tastierë me përmasa të plota, maus i balancuar – plotësisht pa tel dhe i plotë. Ky duo ofron të gjithë funksionalitetin që ju nevojitet në një dizajn të rehatshëm, të qëndrueshëm që është i lehtë për t’u përdorur dhe e mban hapësirën tuaj të rregullt dhe të pastër.

Në veçanti, tastiera është ndërtuar për t’i rezistuar kushteve të punës dhe rreziqeve të përdorimit, konstruksionit të qëndrueshëm duke përfshirë këmbët e forta me anim dhe Dizajn rezistent ndaj derdhjeve. Pa konfigurim apo sherr, MK235 funksionon sapo futni marrësin në portën USB. Një lidhje e fortë dhe e besueshme me valë do të thotë që mund të harroni rëniet, me një rreze prej 10 metrash që ju jep lirinë me valë që ju nevojitet.


Specifikimet:

 • Dizajn i papërshkueshëm nga uji
 • Dizajn i bukur, i zoti dhe bie në sy
 • Lartësia e tastierës është e rregullueshme
 • Gama pa tela: 10 M
 • Lidhje me valë 2.4 GHz
 • Bateritë AA: tastierë (2 bateri – 3 vjet), maus (1 bateri – 1 vit)

Lidhja origjinale e blerjes: lazada.vn/products/bo-ban-phim-va-chuot-khong-day-logitech-mk235-ban-phim-full-size-ben-bi-don-gian-thiet-ke-chong- do-tran-pham-vi-khong-day-10m-i260178925-s364383645.html

Logitech MK235
Logitech MK235
Logitech MK235
Logitech MK235

Dell KM636

Kompleti i tastierës Dell KM636 Dizajni i hollë dhe premium u siguron përdoruesve një zgjidhje kompjuterike fleksibël dhe të përshtatshme me lidhje me valë. Duke simuluar një tastierë laptopi, fusha e shkurtër e tasteve ndihmon për të shkruar pa probleme dhe butësi, Dizajn rezistent ndaj derdhjeve dhe këndi i moderuar i animit e bën funksionimin më të rehatshëm dhe të sigurt gjatë përdorimit.

Tham Khảo Thêm:  Tuyển tập đề thi có đáp án chi tiết bồi dưỡng học sinh giỏi toán lớp 9 phần 97


Tastiera Dell KM636 Me një hollësi mbresëlënëse prej vetëm 3 cm, i njëjti dizajn si tastiera e laptopit chilet, hapësira e gjerë e tasteve dhe fusha e shkurtër e tasteve krijojnë rehati dhe butësi kur shkruani. Tastierë e plotë me 104 butona Sasi dhe 6 butona Hot me funksione shumë të përshtatshme pushimi, volumi, heshtjeje, luajtje/pauzë. Përveç kësaj, produkti ka deri në 12 muaj jetëgjatësi baterie, tastierë me valë dhe maus Dell KM636 do të përballojë ngarkesën tuaj të rëndë në zyrë dhe në shtëpi. E krijuar për të kursyer energji, nuk do t’ju duhet të ndërroni bateritë aq shpesh.


Specifikimet:

 • Tastiera: Madhësia e plotë
 • Lloji i lidhjes: Wireless
 • Lidhja: Bluetooth
 • Lloji i çelësit: Kupolë gome
 • Çelësi i funksionit: Standard
 • Distanca e funksionimit 10 m
 • Dizajn rezistent ndaj derdhjeve


Lidhja e blerjes: tiki.vn/bo-phim-chuot-khong-day-dell-km636-hang-chinh-hang-p551120.html

Dell KM636
Dell KM636
Dell KM636

Vlerësoni këtë postim

Logitech K400 Plus

Tastierë me valë K400 Plus Ndërtuar sipas të njëjtave standarde të cilësisë së lartë që e kanë bërë Logitech liderin global në maus dhe tastierë. Jetëgjatësia deri në 18 muaj e baterisë eliminon telashet e ndryshimeve të shpeshta të baterisë, me shkurtore të përshtatshme për ndezje/fikje dhe teknologji të kursimit të energjisë për të ruajtur jetëgjatësinë e baterisë. Dizajn rezistent ndaj derdhjeve dhe çelësa të qëndrueshëm që ju mbajnë në rrugën e duhur pavarësisht nga rreziku. Tastet e rehatshme, të qeta dhe tastiera e madhe me prekje e bëjnë navigimin të lehtë dhe madje konfigurimi është i shpejtë falë marrësit USB Unifying me plug-and-play.

Logitech K400 Plus me një touchpad të integruar që ju jep kontroll të plotë të kompjuterit tuaj të lidhur me televizorin nga divani juaj. K400 Plus është një tastierë e lëmuar, e lehtë për t’u përdorur, me një tastierë të integruar, plus të gjithë çelësat kryesorë që përdoruesit e Windows® dhe Android™ i njohin dhe i duan. Kompletuar me kontrollet e medias që e bëjnë të shpejtë lundrimin në një televizor të lidhur me PC. Tabela e integruar e gjurmëve bën të shtypni dhe lundroni në të njëjtin vend. Kur përdoret me një televizor të kontrolluar nga PC, K400 e bën më të lehtë navigimin pa pasur nevojë të lidhni një tastierë dhe maus të veçantë (ose të largoheni nga divani). Kështu që ju mund të shikoni video, të shfletoni ueb ose të bisedoni me miqtë pa probleme.

Specifikimet:

 • Ka një tastierë për të lidhur kompjuterin me televizorin
 • Jetëgjatësia e baterisë: Deri në 18 muaj
 • Lidhje me valë 2.4 GHz me shpejtësi të lartë
 • Dizajn i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj derdhjeve
 • Marrës jashtëzakonisht i vogël me teknologji Unifying
 • E përputhshme: Windows 7, Windows 8, Windows 10 ose më vonë, Android 7 ose më vonë dhe Chrome OS™

Lidhja origjinale e blerjes: lazada.vn/products/ban-phim-khong-day-logitech-k400-plus-co-touchpad-de-ket-noi-pc-den-tv-nut-media-tuy-chinh- hop- laptop-tv-tablet-i260191299-s365168934.html

Logitech K400 Plus
Logitech K400 Plus
Logitech K400 Plus
Logitech K400 Plus

Trên đây là bài viết Top 7 Bàn phím không dây chống nước đổ tràn tốt nhất hiện nay của Cà khịa TV web site tổng hợp link xem trực tiếp bóng đá hàng đầu Việt Nam hiện nay.

Related Posts

Giải VBT Toán lớp 1 trang 49 Tập 2 Bài 109 đầy đủ

Mời các em và thầy cô tham khảo ngay hướng dẫn giải Vở toán lớp 1 trang 49 Bài 109 tập 2: Phép cộng trong phạm vi…

Văn khấn thả cá ông Táo

Văn khấn thả cá trong ngày Táo Quân là nghi lễ mà người ta phải đọc trước khi thả cá xuống ao hồ, sông ngòi, Mẹo vặt…

Giải VBT Tiếng Việt 1 Bài: Người bạn tốt trang 46, 47 Tập 2

Mời các em tham khảo hướng dẫn giải VBT Tiếng Việt lớp 1 Bài: Người bạn tốt Trang 46, 47 hay ngắn gọn được chúng tôi tuyển…

Giải sách giáo khoa Toán lớp 2 Bài: Bảng nhân 2 trang 11 – sách Cánh Diều

Mời các bạn học sinh và quý thầy cô tham khảo phần hướng dẫn Giải vở bài tập Toán lớp 2: Bảng nhân trang 11 – Cánh…

Giải Toán lớp 2 trang 31 SGK Tập 1: Luyện tập đầy đủ

Mời các em và thầy cô tham khảo Hướng dẫn giải Toán lớp 2 SGK Tập 1 trang 31: Luyện tập đúng được biên soạn đầy đủ…

Giáo án VNEN lớp 4 – Tuần 6

Mục lục Giáo án VNEN lớp 4 – Tuần 6 Giáo án Tiếng Việt lớp 4 VNEN tuần 6 Giáo án Đạo đức lớp 4 TIẾP THEO…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *