Top 7 thương hiệu Rèm cửa tốt được ưa chuộng nhất trên thị trường hiện nay

Rate this post

Acana. Perde e klasit te larte

7 vjet më parë, kishte shumë klientë që shpesh udhëtonin jashtë vendit ose qëndronin në hotele të famshme, të cilët dinin për perdet me cilësi të lartë nga pëlhura në tegel. Por 7 vjet më parë, kur kishte nevojë për të blerë perde, njerëzit menduan vetëm të vrapojnë në një dyqan perdesh në një rrugë të caktuar për të blerë.

ACANA zgjedh një segment selektiv dhe importon pëlhura të markave nga e gjithë bota në Vietnam dhe e sjell atë më pranë popullit vietnamez. Sepse jo 100% e perdeve të kthyera janë të përshtatshme për kulturën, klimën dhe shijet e popullit vietnamez. Kjo është arsyeja pse është kaq thelbësore të bësh një biznes të tillë Acana. Perde e klasit te larte Zgjedhur për të marrë pëlhurat më të përshtatshme të IMPORTUARA për vietnamezët.

Udhëtimi i ofrimit të perdeve të cilësisë së lartë me pëlhura të importuara, aksesorëve të cilësisë së lartë drejt vlerës afatgjatë, qëndrueshmërisë në kohë (trend jo shumë i nxehtë) me qepje të rralla të mprehta ka bërë që perdet e klasit të lartë Acana sot të besohen nga shumë klientë.

Përfitimet e klientëve kur zgjedhin Perde Premium Acana:

  • Produktet e perdes së cilësisë së lartë, origjina e vërtetë sjellin paqe mendore dhe besim tek klientët gjatë përdorimit
  • Perdet me vlerën më të lartë estetike krijojnë një hapësirë ​​perfekte për shtëpinë tuaj gjatë përdorimit dhe pritjes.
  • Sigurohuni që seti i perdeve që zotëroni do të jetë i duhuri me trendin dhe më moderni.

Faqja e internetit: https://acana.vn/

Facebook: https://www.facebook.com/mancuacaocapacana/

Acana.  Perde e klasit te larte
Acana. Perde e klasit te larte
Acana.  Perde e klasit te larte
Acana. Perde e klasit te larte

Perde & Perde Incanto

E themeluar në vitin 2005 me shkallën fillestare të prodhimit të blindave për eksport në Evropë dhe Amerikë, deri në vitin 2016, marka Incanto lindi zyrtarisht, duke zhvilluar më shumë linja prodhimi të perdeve dhe blindave për tregun vietnamez.

Incanto është distributor ekskluziv i markës së famshme britanike të pëlhurave Harlequin, dhe është gjithashtu një partner kryesor i shumë markave të tjera lider të pëlhurave të MB, Belgjikë, Francë, Turqi, Kore, Tajvan… Aksesorët e Sistemit importohen nga markat kryesore evropiane si p.sh. si Forest (Holandë).

Fabrika e Incanto pajisur me makineritë më të avancuara së bashku me një ekip punëtorësh të kualifikuar, duke eksportuar çdo vit 1,000,000 produkte në tregjet e MB, SHBA dhe Australisë, aktualisht furnizuesi më i madh i blindave në Vietnam në treg. Tregjet e Mbretërisë së Bashkuar dhe SHBA janë gjithashtu njësia prestigjioze lider në fushën e prodhimit dhe furnizimit të blindave, perdeve, shtratit dhe jastëkëve për hotele me 5 yje, vila, kështjella dhe apartamente të klasit të lartë në treg. shkollë vietnameze.

Tham Khảo Thêm:  Đáp án cuộc thi Chung tay vì an toàn giao thông năm 2022 Tuần 3

Me një përvojë të gjatë në fushën e prodhimit dhe ndërtimit të perdeve, së bashku me mbështetjen e partnerëve të huaj në ofrimin e materialeve dhe aksesorëve në mënyrë të shpejtë dhe efikase me çmime konkuruese, kompania Tuiss Vat Nam Ltd. është e bindur se mund të realizojë projekte të mëdha. projekt ne kohe te shkurter me cilesine me te larte.

Facebook: https://www.facebook.com/incanto.blinds.curtains/

Faqja e internetit: https://www.facebook.com/incanto.blinds.curtains/

Perde & Perde Incanto
Perde & Perde Incanto
Perde & Perde Incanto
Perde & Perde Incanto

Perde për shtëpi Avina

Avinahome – një markë e madhe në Vietnam dhe një adresë e besueshme biznesi me perde të nivelit të lartë. Kompania është e specializuar në shpërndarjen e perdeve koreane të klasit të lartë, ndërtimin, projektimin dhe instalimin e perdeve të bukura të klasit të lartë prej pëlhure kundër diellit për dhomat e gjumit, dhomat e ndenjes, dhomat e ngrënies, zyrat … së pari në Vietnam.

Avinahome Krenar që jam një njësi që ka shumë perde me cilësi të lartë. Avinahome është në një mision për të ofruar perde me çmimin më të mirë të mundshëm dhe duke përdorur vetëm materialet më të mira. Perdet e bukura dhe luksoze të Avinahome kanë shumë dizajne, materiale dhe ngjyra të ndryshme për t’iu përshtatur të gjitha modeleve të brendshme, nga klasikja në moderne.

Me një eksperiencë shumëvjeçare në fushën e blindave, ka ndërtuar shumë projekte të mëdha dhe të vogla nga banesa në qytet, apartamente luksoze, vila, zyra e deri te resorte dhe hotele. Duke ardhur në Avinahome do të jeni plotësisht të kënaqur me cilësinë e produkteve, shërbimeve si dhe çmimet e produkteve.

Aktualisht, në Avinahome Ju keni mundësinë të zgjidhni nga qindra dizajne perdesh në shumë dizajne dhe materiale të ndryshme. Heren tjeter, Avinahome do të vazhdojë të prezantojë koleksione më të bukura të perdeve me shumë dizajne kreative, duke sjellë shumë shërbime.


Facebook:
https://www.facebook.com/avinahome
Faqja e internetit:
https://avinahome.com/

Perde për shtëpi Avina
Perde për shtëpi Avina
Perde për shtëpi Avina
Perde për shtëpi Avina

Perde Victoria Vietnam

Misioni i Perdes Victoria është krijimi i perdeve të bukura që plotësojnë nevojat e përdorimit me estetikë të lartë dhe i bëjnë perdet theksin më të bukur në arkitekturën e përgjithshme të brendshme të shtëpisë. Qëllimi i Victoria Curtains është të bëhet marka numër 1 e perdeve në Vietnam. Sjellja e standardeve të dizajnit në dizajnin dhe materialet e perdeve, duke ofruar produkte dhe marka të perdeve Victoria Vietnami është bërë një markë kombëtare në tregun ndërkombëtar.

Për të kryer misionin Victoria Ne kemi investuar seriozisht në çdo fazë të perfeksionimit të produkteve tona, sepse kuptojmë se mënyra më e shpejtë për të afirmuar cilësinë e produkteve Perde Victoria është për të bërë një ndryshim nga teknologjia e prodhimit dhe procesi i punës. Përdorimi i makinerive më moderne, dizajni më i mirë, rrobaqepësit më të aftë dhe pëlhurat më të mira na ndihmojnë të fitojmë çmimin “Burimet Njerëzore – Teknologji – Materiale”. Lërini perdet tuaja tek një “specialist i perdeve” Victoria“.

5 arsye pse duhet të zgjidhni Perdet Victoria:

  • Victoria Kuptimi i thellë i pëlhurave dhe materialeve moderne për të bërë komplete perdesh më të bukura, të përshtatshme për nevojat e përdorimit, duke sjellë komplete perdesh me cilësi të lartë.
  • Një ekip konsulentësh shumë të trajnuar do t’ju ndihmojë të zgjidhni materialin dhe stilin më të mirë të perdes që i përshtatet hapësirës tuaj dekorative.
  • Me një ekip punëtorësh të kualifikuar dhe mbështetjen e sistemeve më të fundit dhe më moderne të makinerive, ne prodhojmë perde të bukura dhe delikate, duke ndihmuar në rritjen e elegancës së hapësirës suaj.
  • Si importues dhe distributor i perdeve, pëlhurave dhe aksesorëve koreanë në Vietnam, duke prodhuar direkt perde për treg, përveç profesionalizmit, çmimi është edhe avantazh konkurrues i kompanisë. Victoria.
  • Sistemi profesional i punës, me garanci të mirë dhe shërbim pas shitjes, vendos gjithmonë interesat dhe kënaqësinë e klientëve në fokus të zhvillimit. Victoria dini çfarë të bëni për t’i bërë perdet tuaja të fitojnë zemrat e përdoruesve.
Tham Khảo Thêm:  Bài 8.1 trang 21 Sách bài tập (SBT) Vật lý 9

Facebook: https://www.facebook.com/remcuavictoria.vn/

Faqja e internetit: http://remcuavictoria.com/

Perde Victoria Vietnam
Perde Victoria Vietnam
Perde Victoria Vietnam
Perde Victoria Vietnam

Mihn HOME

Shtëpi është themeluar nga dy të rinj që kanë jetuar dhe punuar në Perëndim, ndaj motoja jonë e punës është të punojmë profesionalisht dhe mbi të gjitha të kemi zemër për profesionin. Për Mihn Home, perdet nuk janë thjesht për të bllokuar diellin, por kanë edhe funksionin për të zbukuruar hapësirën tuaj të jetesës.

Me një burim pëlhure jashtëzakonisht të pasur, dizajne të bukura dhe cilësi të lartë nga tregjet më të mëdha të pëlhurave në botë si Tajlanda, MB, Belgjika, Franca, Japonia, sigurisht që do të sjellë shumë opsione interesante dhe të reja. e freskët për shtëpinë tuaj.

Së bashku me një ekip të projektuesve profesionistë, konsulentëve dhe punëtorëve të ndërtimit, Shtëpi Sigurohuni që t’u sillni klientëve shërbimet më të mira nga konsultimi i dizajnit të dizenjove të ndryshme dhe të pasura të perdeve në treg deri te mbikëqyrja e ndërtimit, reputacioni i cilësisë dhe garancia shumëvjeçare. Me një ekip të stafit profesional për të krijuar besim tek klientët, Shtëpi ka bashkëpunuar me shumë kompani projektimi, kompani ndërtimi, kontraktorë dhe ka ndërtuar shumë projekte perdesh të mëdha dhe të vogla.

Facebook: https://www.facebook.com/MihnHome/

Faqja e internetit: https://mihn.com.vn/

Mihn HOME
Mihn HOME
Mihn HOME
Mihn HOME

Perde Phuc Nguyen

Perde Phuc Nguyen është një markë perde me cilësi të lartë në Hanoi dhe e njohur në tregun verior. Jo vetëm që është një adresë e besuar për shumë familje, Phuc Nguyen Perdja është gjithashtu një nga zgjedhjet kryesore për apartamente, vila, vila dhe jahte luksoze. Prandaj, ky është gjithashtu një sugjerim perfekt për ju.

Arrijnë Perde Phuc Nguyen, klientët janë të llastuar për zgjedhjen e blindave nga Perde pëlhure, Perde romake, Perde automatike, perde tavani, perde të qëndisura. Të gjitha produktet përshkruhen në detaje rreth materialeve, madhësive, çmimeve dhe garancive shoqëruese. Prandaj, klientët mund të konsultohen lehtësisht dhe të bëjnë zgjedhjet më të përshtatshme.

Në veçanti, zotërimi i një ekipi të stafit profesional, me njohuri për linjat e rrobave, si dhe motorët automatikë të perdeve. I shoqëruar nga një stil shërbimi dhe politika profesionale pas shitjes. Do të jeni plotësisht të kënaqur kur zgjidhni Phuc Nguyen për të përfunduar apartamentin / projektin tuaj.

Tham Khảo Thêm:  Giải Bài 1 Trang 99 SGK Toán 4

Facebook: https://www.facebook.com/RemPhucNguyen/

Faqja e internetit: https://remphucnguyen.com/

Perde Phuc Nguyen
Perde Phuc Nguyen
Perde Phuc Nguyen
Perde Phuc Nguyen

Perde Nguyen Ha

Nguyen Ha Fabric TTTT Co., Ltd është themeluar në vitin 2003. Nguyen Ha është aktualisht një distributor i autorizuar i markës VC Fabric – Tajlandë dhe një nga furnizuesit kryesorë të perdeve të nivelit të lartë të AI në tregun e Vietnamit me emrin e markës. markë Nguyen Ha – Arti i perdes.

Përveç produkteve të perdes, perde pëlhure të klasit të lartë, Perde Nguyen Ha siguroni gjithashtu një gamë të gjerë grilash, rrotash dhe motorë automatikë origjinalë me një politikë garancie afatgjatë. Përveç kësaj, produktet përshkruhen nga imazhet aktuale në faqen e internetit, klientët mund të referojnë dhe zgjedhin lehtësisht.

Me një ekip punëtorësh të kualifikuar dhe përvojë shumëvjeçare dhe lëndë të parë cilësore, Perde Nguyen Ha siguroni me siguri produktet e perdes më të qëndrueshme – të bukura – të sigurta për përdoruesit. Sidomos, Perde të markës Nguyen Ha ka qenë dhe është partner i shumë projekteve të vilave, apartamenteve, apartamenteve, ndërtesave të klasit të lartë. Prandaj, procesi i konsultimit, projektimit dhe instalimit të perdeve bëhet gjithmonë në mënyrën më profesionale.

Facebook: https://www.facebook.com/NguyenHa.CurtainArt/

Faqja e internetit: http://remcuanguyenha.com/rem-cua-thoi-trang.html

Perde Nguyen Ha
Perde Nguyen Ha
Perde Nguyen Ha
Perde Nguyen Ha

Vlerësoni këtë postim

Perde & Perde Incanto

E themeluar në vitin 2005 me shkallën fillestare të prodhimit të blindave për eksport në Evropë dhe Amerikë, deri në vitin 2016, marka Incanto lindi zyrtarisht, duke zhvilluar më shumë linja prodhimi të perdeve dhe blindave për tregun vietnamez.

Incanto është distributor ekskluziv i markës së famshme britanike të pëlhurave Harlequin, dhe është gjithashtu një partner kryesor i shumë markave të tjera lider të pëlhurave të MB, Belgjikë, Francë, Turqi, Kore, Tajvan… Aksesorët e Sistemit importohen nga markat kryesore evropiane si p.sh. si Forest (Holandë).

Fabrika e Incanto pajisur me makineritë më të avancuara së bashku me një ekip punëtorësh të kualifikuar, duke eksportuar çdo vit 1,000,000 produkte në tregjet e MB, SHBA dhe Australisë, aktualisht furnizuesi më i madh i blindave në Vietnam në treg. Tregjet e Mbretërisë së Bashkuar dhe SHBA janë gjithashtu njësia prestigjioze lider në fushën e prodhimit dhe furnizimit të blindave, perdeve, shtratit dhe jastëkëve për hotele me 5 yje, vila, kështjella dhe apartamente të klasit të lartë në treg. shkollë vietnameze.

Me një përvojë të gjatë në fushën e prodhimit dhe ndërtimit të perdeve, së bashku me mbështetjen e partnerëve të huaj në ofrimin e materialeve dhe aksesorëve në mënyrë të shpejtë dhe efikase me çmime konkuruese, kompania Tuiss Vat Nam Ltd. është e bindur se mund të realizojë projekte të mëdha. projekt ne kohe te shkurter me cilesine me te larte.

Facebook: https://www.facebook.com/incanto.blinds.curtains/

Faqja e internetit: https://www.facebook.com/incanto.blinds.curtains/

Perde & Perde Incanto
Perde & Perde Incanto
Perde & Perde Incanto
Perde & Perde Incanto

Trên đây là bài viết Top 7 thương hiệu Rèm cửa tốt được ưa chuộng nhất trên thị trường hiện nay của Cà khịa TV web site tổng hợp link xem trực tiếp bóng đá hàng đầu Việt Nam hiện nay.

Related Posts

Củng cố văn Tự sự

A. MỤC TIÊU: HS củng cố kiến ​​thức về văn tự sự, làm bài tập củng cố kiến ​​thức. 5/5 – (88 phiếu bầu) Bài Tổng hợp…

Đề kiểm tra học kì 1 môn Công nghệ lớp 8 năm học 2015 – 2016 trường THCS Minh Tân, Bình Dương

Mục lục Công Nghệ Lớp 8 Kiểm Tra Học Kỳ 1 Đáp án đề thi học kì I Công nghệ lớp 8 Công Nghệ Lớp 8 Kiểm…

Đề thi chọn HSG cấp tỉnh lớp 12 môn Văn Sở GD&ĐT Sơn La năm 2020 – 2021

Mục lục 2021 Ngữ văn lớp 12 Đề thi chọn học sinh giỏi Sở GD&ĐT Sơn La 2021 Ngữ văn lớp 12 Đề thi chọn học sinh…

Viết đoạn văn nêu nhận xét về cách đặt tên chương, tên các phần trong văn bản Thuế máu (trích Bản án chế độ thực dân Pháp của Nguyễn Ái Quốc)

chủ đề: Viết đoạn văn nêu nhận xét về cách đặt tên các chương, mục trong văn bản Thuế máu (trích Bản án chế độ thực dân…

Lập dàn ý “Phân tích bài thơ hầu trời” chi tiết và ngắn gọn

Mục lục Đề bài: Lập dàn ý chi tiết và ngắn gọn của bài “Phân tích bài thơ Lên Trời” Đề bài: Lập dàn ý chi tiết…

Đề kiểm tra 1 tiết lần 2 năm 2017-2018 môn tiếng Anh lớp 12 – THPT Bắc Trà My – Mã đề 216

Đề kiểm tra 1 tiết lần 2 2017-2018 Tiếng Anh lớp 12 – THPT Bắc Trà My – Mã đề 216 Vừa được Cakhia TVcập nhật. Mời…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *