Top địa chỉ sửa laptop tại Hà Nội uy tín, đảm bảo

Rate this post

Laptopi juaj ka një problem që e bën procesin tuaj të studimit, argëtimit dhe punës jo shumë efektiv, ndaj dëshironi të gjeni një adresë me reputacion të riparimit të laptopit në Hanoi për të rregulluar problemin për të ndihmuar që kompjuteri juaj të funksionojë. veprojnë në mënyrë më efektive. Duke e kuptuar këtë nevojë, taimienphi.vn do të ndajë me ju adresat më të njohura të riparimit të laptopëve në Hanoi, të gjitha këto janë adresa që vlerësohen dhe zgjidhen shumë nga klientët. Adresa e riparimit të laptopëve, adresa prestigjioze e riparimit të laptopëve në Hanoi, vend i njohur i riparimit të laptopëve në Hanoi, adresa e riparimit të laptopëve në Hanoi

Aktualisht laptopi është bërë i njohur për shumë njerëz për t’ju ndihmuar të argëtoheni, luani dhe studioni, megjithatë kur përdoret shumë laptopi juaj do të degradojë dhe do të ketë shumë probleme.Të ndryshme, me gabime të vogla, mund ta rregulloni vetë, por me të mëdha gabime, ju duhet të sillni laptopin tuaj në një qendër, një adresë me reputacion për riparimin e laptopit në Hanoi për të ndihmuar makinën të funksionojë përsëri normalisht. Me qendrat kryesore të riparimit të laptopëve të lirë dhe me reputacion në Hanoi më poshtë do t’ju ndihmojë të zgjidhni adresën më të mirë të riparimit.

Riparimi i njohur i laptopëve

Adresa kryesore prestigjioze e riparimit të laptopëve në Hanoi

#1: Qendra e riparimit të laptopëve 24 orë

5 vendet kryesore për të shitur laptopë me reputacion në Hanoi 3

Riparim laptop 24 orë, riparim kompjuteri në shtëpi në hanoi, riparim laptop thai ha

Me shumë vite funksionim, riparimi i laptopëve 24 orë është gjithashtu një nga adresat me reputacion të riparimit të laptopëve në Hanoi, e zgjedhur nga shumë njerëz. Riparimi i laptopëve 24 orë ka një ekip staf me përvojë dhe shumë të kualifikuar që mund të riparojë të gjitha linjat dhe markat e ndryshme të kompjuterëve dhe laptopëve si Dell, Asus, Sony, Acer, HP … për të plotësuar të gjitha nevojat tuaja. Mik. e cutomer. Përveç kësaj, duke ardhur në qendrën e riparimit të laptopëve 24 orë, do të gjeni vetë laptopë dhe komponentë laptopë origjinalë, të përshtatshëm për laptopin tuaj, por me një çmim të volitshëm. Në veçanti, nuk ka vetëm një adresë riparimi, por Laptop 24h ka shumë adresa të ndryshme të degëve të vendosura në rrethet e Hanoi dhe Ho Chi Minh City si dhe shumë provinca të tjera për t’i ndihmuar klientët të jenë të përshtatshëm dhe të lehtë për t’u lëvizur kur udhëtojnë përsëri. rregulloni kompjuterin.

Komunikimet:

Email: [email protected]
Uebfaqja: http://www.suachualaptop24h.com/
Adresë:
– Cau Giay: Nr.8 Ho Tung Mau – Telefon: 01238658866; 01238659966
– Dong Da: Nr. 5 korsia 178 Thai Ha, Trung Liet – Telefon: 01238658686
– Numri 220 Thai Ha – Telefon: 01238651166
– Thanh Xuan: Nr. 208 Luong The Vinh – Telefon: 01238658899
– Hai Ba Trung: Nr 128 Le Thanh Nghi – Telefon: 012386656655
– Hoan Kiem: Number 32K Ly Nam De – Telefon: 01252453388
– Bac Tu Liem: Nr 417 Co Nhue – Telefon: 0931221222

#2: Një adresë me reputacion për riparimin e laptopëve në Hanoi – Kompjuteri Tran Anh

5 vendet kryesore për të shitur laptopë me reputacion në Hanoi

Tran Anh Computer, Thai Ha adresa e riparimit të kompjuterit

Tham Khảo Thêm:  Giải Bài 4 Trang 118 SGK Toán 4

I renditur i dyti në listën e adresave prestigjioze të riparimit të kompjuterëve dhe laptopëve në Hanoi Kompjuter i zhveshur e specializuar në ofrimin e shërbimeve të riparimit të kompjuterëve, riparimin e menjëhershëm të laptopëve, riparimin e laptopëve në shtëpi me një ekip staf profesionistësh, shumë të kualifikuar, entuziastë dhe të vëmendshëm në çdo kohë dhe kudo. Ju do të jeni në gjendje të shikoni teknikun duke çmontuar pajisjen dhe të nënshkruajë drejtpërdrejt komponentin, kjo do të parandalojë që komponenti të zëvendësohet nga një tjetër. Tran Anh Computer ofron gjithashtu laptopë të vjetër, por cilësia është ende shumë e mirë në krahasim me laptopët e vjetër në treg. Me moton “Kënaqësia e klientit është suksesi ynë”, shërbimi i riparimit të kompjuterëve Tran Anh dëshiron gjithmonë t’u sjellë klientëve shërbimin më të mirë me koston më të lirë.

Komunikimet:

Telefoni: 091161619309649976890973997689
Faqja e internetit: https://maytinhtrananh.vn
Adresa: 133 Thai Ha.

#3. Truesmart

Bazuar në origjinalin për t’u ndërtuar dhe zhvilluar, Truesmart nga një dyqan anonim u bë marka kryesore e blerjes, shitjes dhe riparimit të telefonave dhe laptopëve në Ha Thanh. Është prestigji dhe cilësia së bashku me përdorimin e shërbimeve me në qendër klientin, Truesmart ka pohuar me besim se është destinacioni i besuar i një numri të madh përdoruesish të smartfonëve në të gjithë vendin.
Adresa me reputacion e riparimit të laptopëve në Hanoi

Truesmart është e përkushtuar t’u sjellë klientëve produktet më të mira dhe më të përsosura me standarde të garantuara të cilësisë.

E themeluar në vitin 2011, Truesmart ka ndërtuar një sistem me 13 sallone ekspozite në 9 rrethe të brendshme të Hanoi. Në veçanti, Truesmart është një vend i zgjedhur nga shumë njerëz të famshëm si: Aktorët Viet Anh, Trung Ruoi, Minh Tit, Quynh Kool, …

Truesmart mbart gjithmonë me vete misionin e “Sjelljes së njerëzve më pranë teknologjisë” dhe me njerëzit dhe stafin që punojnë me zemër, duke krijuar prestigj, ndershmëri dhe cilësi, kështu që marka po bëhet gjithnjë e më e fortë. të fortë.

Pse shumë klientë zgjedhin Truesmart?
– Shërbim prestigjioz dhe i mirë i kujdesit ndaj klientit.
– Riparoni laptopin menjëherë.
– Zëvendësoni, mbuloni, zëvendësoni baterinë origjinale të iPhone me çmim super të mirë.

Produktet dhe shërbimet kryesore në Truesmart
Aktivitete gjithnjë e më të diversifikuara, si dhe plotësimi i të gjitha nevojave të klientëve, Truemart u ofron përdoruesve paketat e mëposhtme të produkteve dhe shërbimeve:
– 100% produkte të reja të telefonave celularë të nivelit të lartë
– Produkte të reja të telefonave celularë të përdorura të nivelit të lartë 96-99% me cilësi të garantuar KURRË TË RIPARUARA.
– Shërbimi profesional i riparimit dhe zëvendësimit të harduerit.
– Zhbllokoni kartën, kodin, shërbimin e harduerit.
– Shërbimi ICLOUD UNLOCK.
– Siguroni AKSESORË GJINË.
– Shërbimi i instalimit të përmirësimit të softuerit.

Vizitoni faqen e internetit këtu:

Sistemi i blerjes dhe shitjes së telefonit Truesmart
– Zyra qendrore 1: 31 Xa Dan-Dong Da-HN – Linja telefonike: 0948.122.666
– CS2: 21 Doi Can-Ba Dinh-HN – Linja telefonike: 0961.023.023
– CS3: 21B Hang Bai – Hoan Kiem – Hanoi – Linja telefonike: 0981.665.665
– CS4: 45 Nguyen Chi Thanh – Ba Dinh – Hanoi – Linja telefonike: 0948.550.560
– CS5: 196 Nguyen Trai-Thanh Xuan – Hanoi – Linja telefonike: 0365.92.92.92
– CS6: Rruga Vong 81-Hai Ba Trung-HN – Linja telefonike: 096.123.8181
– CS7: 23 Nguyen Phong Sac, Cau Giay, Hanoi – Linja telefonike: 0961.933.933
– CS8: 480 Nguyen Van Cu – Long Bien – Hanoi – Linja telefonike: 0886.215.215
– CS9: 204 Thai Ha – Dong Da – Hanoi – Linja telefonike: 096.357.3333
– CS10: 41 Quang Trung – Ha Dong – Hanoi – Linja telefonike: 093.123.4141
– CS11: 128 Lac Trung – Hai Ba Trung – Hanoi – Linja telefonike: 0898.182.183
– CS12: 420 Ho Tung Mau – Nam Tu Liem – Hanoi – Linja telefonike: 0948.24.0000 VND
– CS13: 59 Yen Small – Tay Ho – Hanoi – Linja telefonike: 088,630,7979

Tham Khảo Thêm:  Dân tộc cách mạng không phân giai cấp sĩ nông công thương đều nhất trí chống cường quyền

#4: KOMPJUTER ANGLISHT

Riparimi i laptopit në shtëpi hanoi hanoi

Bach Khoa Computer është i specializuar në riparimin dhe shpërndarjen e laptopëve të vjetër cilësorë në Hanoi

Shkenca Kompjuterike me sherbime riparimi kompjuteri, laptop, printer, shperndarje laptopi te vjeter prestigjioz dhe profesional ne Hanoi. Me shërbim cilësor për të plotësuar nevojat e klientëve. Me një kohë të shpejtë riparimi, në çdo kohë, kudo, mund të shihni direkt teknikun e riparimit në dyqan ose të riparoni laptopin në shtëpi, të siguroni riparimin dhe zëvendësimin e pjesëve origjinale … origjinale. Shkenca Kompjuterike është një nga vendet me reputacion dhe të lirë të riparimit të laptopëve që zgjedhin shumë njerëz.

Specializuar në:
– Riparim kompjuterash dhe printerësh në shtëpi në Hanoi
– Specializohet në shpërndarjen e kompjuterëve dhe printerëve të rinj dhe të përdorur më të lirë në Hanoi
– Specializuar në importimin dhe shpërndarjen e laptopëve të lirë të përdorur

Komunikimet:

SHOQËRIA Aksionare KOMPJUTERIKE BAC KHOA
SHP: NR 44, TOKË 131 THAI HA
Dega 1: Nr. 24, Korsia 163, Hoang Van Thai, Khuong Trung
Dega 2: Nr 189 Lac Long Quan, Tay Ho
Telefoni: 0963872333096493366602466594333
Email: [email protected]
laptop i vjetër i lirë

# 5. Laptop Hoang Duong – Laptop HD

Prestigjioze Dia chi

Duhet të zgjidhni shërbimin e riparimit të HDlaptop sepse:
– Laptop HD ka afirmuar emrin e tij ndër vite, duke u vlerësuar si prestigjioz nga gazetat kryesore si dantri, Vnexpress, genk, techz…
– Me moton “të vendosim veten në pozicionin e klientëve”, HDlaptop ruan gjithmonë etikën profesionale dhe avancimin për të ndërtuar një qendër shërbimi që plotëson më së miri kërkesat dhe pritshmëritë e klientëve.
– Stafi dhe teknikët në HDlaptop janë të trajnuar profesionalisht, me përvojë, të përpiktë, të përkushtuar për t’i shërbyer të gjitha kërkesave të klientit.
– Procesi i trajtimit të laptopëve është i hapur dhe transparent, klientët mund të vëzhgojnë drejtpërdrejt gabimet e teknikëve në trajtimin e laptopëve të tyre. Për rastet e harduerit të paqëndrueshëm, gabime të thella që nuk mund të trajtohen në një deri në dy orë, klientët do të firmosen dhe fotografohen të gjithë komponentët në makinë, ne do të shkruajmë një faturë. , merrni përsëri makinën me informacionin e qartë të makinës, informacionin e komponentit dhe statusin e gabimit të makinës marrëse.
– Procesi i ndershëm i inspektimit të makinës, diagnoza e saktë, kuotimi i saktë përpara riparimit ose zëvendësimit të ndonjë komponenti të makinës.
– HD Laptop angazhohet që nëse makina dështon, duke bërë që klientët të kthehen për herë të tretë gjatë periudhës së garancisë, qendra do të rimbursojë 100% të kostos dhe do të ofrojë opsionet më të mira të trajtimit për klientët.

Tham Khảo Thêm:  Câu 1 trang 80 Sách bài tập (SBT) Địa lý 9

Me synimin e përkushtimit – prestigjit – cilësisë, HDlaptop fokusohet gjithmonë në përmirësimin e cilësisë së shërbimit në mënyrë që të sjellë kënaqësi dhe të ruajë besimin e klientëve, duke u përpjekur të bëhet adresa prestigjioze kryesore e riparimit të laptopëve. Në Hanoi.

Kontaktoni me laptopin Hoang Duong – Laptop HD:
Adresa 135 Le Thanh Nghi, Hai Ba Trung, Hanoi
Linja telefonike: 0948.29.2525
Uebfaqja: HDLaptop.com.vn

#6: Qendra e riparimit të laptopëve HNCOM

5 vendet kryesore për të blerë laptopë me reputacion në Hanoi 4

HNCOM është një vend me reputacion për riparimin e laptopëve për të përmbushur nevojat tuaja për riparimin e laptopit

HNCOM është gjithashtu një adresë me reputacion për riparimin e laptopëve në Hanoi, e cila vlerësohet shumë nga klientët jo vetëm për cilësinë e mirë të shërbimit, por edhe për çmimet e arsyeshme të shërbimit, duke plotësuar nevojat e klientëve. Krahas shërbimeve të riparimit të laptopëve dhe kompjuterëve, riparim iPhone, riparim Macbook, qendra prestigjioze e riparimit të laptopëve HNCOM hap edhe klasa të formimit profesional për riparimin e laptopëve, kompjuterëve…për të plotësuar nevojat mësimore të studentëve. .

Komunikimet:

Email: [email protected]
Telefoni: 0904515696
Faqja e internetit: https://www.hncom.vn/
Adresa: Nr. 3 Alley 131 Thai Ha, Hanoi

Përveç adresave më të njohura të riparimit të laptopëve në Hanoi, më lart, TLD, qendrat e riparimit Laptopi Phung Gia … po aq me reputacion e specializuar në ofrimin e shërbimeve të riparimit të laptopëve në shtëpi, në shtëpi … për të përmbushur të gjitha nevojat e klientëve. Shpresojmë që me këtë artikull, do të gjeni një adresë me reputacion dhe cilësi të riparimit të laptopëve. Përveç kësaj, nëse jetoni dhe punoni në Ho Chi Minh City, ju lutemi referojuni Top Adresa e njohur e riparimit të laptopëve në Ho Chi Minh City. këtu

Përveç nevojës për të gjetur një shërbim me reputacion dhe të lirë të riparimit të ajrit të kondicionuar në Hanoi, nevoja për të gjetur një adresë me reputacion për riparimin e kondicionerëve në Hanoi është me interes të madh për shumë njerëz.


Nëse dëshironi të blini një laptop të përdorur, shikoni atë Adresa për të blerë laptopë të përdorur në Hanoi të mund të blej laptopë të përdorur por cilësor, të lirë.

Fjalë kyçe të ngjashme:

Adresa e riparimit të laptopit

Adresat kryesore për të blerë laptopë me reputacion në Hanoi, ku të riparoni laptopë në Hanoi,

Shihni më shumë artikuj të shkëlqyeshëm rreth Vlerësimet kryesore

Vlerësoni këtë postim

Artikulli Adresat më të njohura të riparimit të laptopëve në Hanoi, me garanci se janë shfaqur së pari në Cakhia TV

Trên đây là bài viết Top địa chỉ sửa laptop tại Hà Nội uy tín, đảm bảo của Cà khịa TV web site tổng hợp link xem trực tiếp bóng đá hàng đầu Việt Nam hiện nay.

Related Posts

Đề thi học kì 2 lớp 10 năm 2016 môn Sinh THPT Nguyễn Chí Thanh

Đề thi học kì 2 lớp 10 trường THPT Nguyễn Chí Thanh năm 2016 vừa được chúng tôi cập nhật đầy đủ. Mời các em xem đề…

Đề thi học kì 2 môn Toán lớp 1 năm 2017-2018 – Trường Tiểu học Tô Hiến Thành

Cùng tham khảo”Đề thi học kì 2 môn Toán lớp 1 năm học 2017-2018 – tại trường Tiểu học Hiến Thành” gồm các câu hỏi tự luận…

Đề thi kì 2 môn Tiếng Việt lớp 2 năm 2019 – TH thị trấn Cam Lộ

Trường Tiểu học thành phố Cam Lộ tổ chức kiểm tra học kì 2 lớp 2 môn Tiếng Việt năm học 2018 – 2019 có đáp án…

Đề thi học kì 2 môn Sinh lớp 11 năm 2019-2020 có đáp án – Trường THPT Lương Văn Cù

Đề kiểm tra học kì 2 môn Sinh học lớp 11 năm học 2019-2020 có đáp án – THPT Lương Văn Cù Vừa được Cakhia TVcập nhật….

Đề kiểm tra kì 2 môn Hóa lớp 8 – Bình Xuyên 2020

Đề thi Hóa Học Lớp 8 – Bình Xuyên Q2 2020 đã được chúng tôi cập nhật chi tiết. Mời các bạn xem và tải đề thi…

Soạn văn bài: Bài học đường đời đầu tiên

I. GIỚI THIỆU VÀ TÌNH CẢM TÁC GIẢ 1. Thể loại Lịch sử là một “cách thể hiện cuộc sống trong tất cả tính khách quan của…

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *